Gepubliceerd op 24th Jun 2020

Hemelse Halo's: Dubbele Halo Verlovingsringen en Wat U Moet Weten

Dubbele Halo Verlovingsringen Verloofd raken is een enorme mijlpaal in je leven; je stemt er immers mee in om de rest van je leven met iemand door te brengen! Jullie tweeën bouwen samen een ongelooflijk leven vol eeuwige liefde, geluk en vreugde. De schat die je reis naar het altaar start? Een verlovingsring, natuurlijk!

Het kiezen van een verlovingsring is geen gemakkelijke taak, maar één ding is zeker: u wilt een ring die hoofden doet omdraaien vanwege zijn klassieke elegantie. En wie kan een smaakvolle dosis verblinding weerstaan? Nou, dames, maak kennis met de double halo verlovingsring !

Wat is een dubbele halo verlovingsring?

De double halo verlovingsring is een schattig model dat de aandacht heeft getrokken van veel aanstaande bruiden (en dat is niet voor niets!). Met zijn ring van glinsterende stenen die een centrale diamant omringen, definieert hij glamour zonder schreeuwerig te zijn. Bruiden die willen schitteren op hun grote dag en daarna, zullen dol zijn op de verleidelijke aantrekkingskracht van deze ring. Het is tenslotte dubbel zo leuk!

In tegenstelling tot een ring met één halo, waarbij één halo van edelstenen rond een centrale steen zit, heeft een ring met een dubbele halo, zoals u kunt raden, twee halo's!

De tweede halo van stenen rondom het middelste juweel zorgt ervoor dat de ring schittert. Maar dat is nog niet alles: het voegt ook een extra beschermlaag toe rond het hart van de ring: de middelste steen.

Ben je klaar om te schitteren in dit geschenk uit de hemel? Je bent niet de enige! Dubbele halo's zijn al eeuwenlang populair, ondanks recente trends. Dus, ben je klaar om te schitteren, te schitteren en te genieten van een ring die niet alleen één ring van vreugde brengt, maar twee!? Wij dachten van wel! Hier is alles wat je moet weten over de dubbele halo verlovingsring.

Een geschenk uit de hemel - een blik op de geschiedenis van Halo

Hoewel de dubbele halo verlovingsring teruggaat tot de 16e eeuw, bloeide deze op in het Victoriaanse tijdperk. In deze periode was de trend dat halo ringen de vrouwelijkheid van bloemen nabootsten. Rond deze tijd stonden kleurrijke edelstenen het meest centraal.

Pas in de roaring 20s transformeerde de halo ring in een chiquere, verfijndere mode. De middelste edelstenen en kleinere omringende stenen werden ronder, wat de ring een elegante uitstraling gaf. Na verloop van tijd werd deze stijl steeds opzichtiger en schreeuweriger.

De 21e eeuw keerde terug naar vintage trends en de halo ring circuleerde opnieuw op de markt voor verlovingsringen. Vanaf dat moment wilde iedereen een halo verlovingsring om hun vinger. Ondanks de ingetogen ingetogenheid, wilden sommige vrouwen een tikje meer flair. Enter: de double halo verlovingsring! Blozende bruiden kregen het beste van twee werelden: tijdloze stijl versierd met een heerlijke dosis sprankeling.

Dubbele Halo Verlovingsring Stijlen

Dubbele edelstenen betekent dubbele pret! Er zijn verschillende stijlen van dubbele halo verlovingsringen, elk met hun eigen unieke draai aan deze klassieke look. Hier is een blik op enkele van de meest populaire stijlen.

Standaard Dubbele Halo

Wanneer u zich een dubbele halo-ring voorstelt, is de standaardstijl waarschijnlijk het beeld dat u ziet. Een klassieke dubbele halo-ring heeft twee strak geregen halo's die een middelste steen omringen. De dubbele halo versterkt de schittering en schittering van de diamant omdat er geen ruimtes tussen de twee halo's zitten. Dit creëert op zijn beurt een vergrotend effect. Het resultaat? Dubbel zoveel plezier met een grotere, helderdere diamant.
Dubbele Halo Verlovingsringen

Edelsteen Dubbele Halo

In plaats van de traditionele diamant, kun je plezier hebben met een gekleurd juweel als je middelste steen! Saffieren, robijnen en aquamarijn schitteren schitterend wanneer ze worden betovert door twee halo's van sprankelende diamanten.
Dubbele Halo Verlovingsringen

Zwevende dubbele halo verlovingsring

In deze stijl lijkt het ontwerp op de klassieke dubbele halo, met één uitzondering: er zitten kleine ruimtes tussen de twee halo's. Hoe blijven ze dan bij elkaar? Nou, er zit ingewikkeld metaal onder de halo's dat ze bij elkaar houdt. Het resultaat is een illusoir ontwerp dat eruitziet alsof de halo's zweven als etherische halo's!

Dubbele Halo Verlovingsringen Met Unieke Vormen

Als je van avant-garde en onorthodox houdt, dan vind je misschien wel uniek gevormde dubbele halo ringen geweldig! In plaats van een simpele ronde of ovale vorm, is deze stijl voor bruiden die de voorkeur geven aan een klassieke uitstraling, maar tegelijkertijd de grenzen verleggen. Kortom: deze vormen maken een statement! Of je nu kiest voor een achthoekige dubbele halo of een vierkante halo, je zult zeker de aandacht trekken!

Vintage dubbele halo

Als je van dubbele halo ringen houdt, heb je waarschijnlijk een flair voor vintage. Wie kan die tijdloze look weerstaan? Vintage dubbele halo's belichamen Art Deco design, waarbij structurele vormen prachtig samensmelten met klassieke elegantie. Bovendien hebben vintage dubbele halo's vaak unieke vormen. Weet je wat dat betekent? Je kunt een unieke ring hebben die je aan niemand anders' vinger zult zien! Dat is een blast from the past waar we niet aan kunnen weerstaan!

Hoeveel kosten dubbele halo-verlovingsringen?

Een van de redenen waarom dubbele halo verlovingsringen populair zijn, is omdat ze er glamoureus en duur uitzien, maar ze zijn een geweldige waarde. De ring bevat een middelste edelsteen en twee rijen kleinere edelstenen eromheen. Hoewel dat misschien veel bling lijkt op je vinger, kun je ze voor een betaalbare prijs krijgen. Natuurlijk verandert het verhaal als je een aangepaste dubbele halo verlovingsring maakt.

Als u de esthetiek van de dubbele halo mooi vindt, maar een kleiner budget hebt, zijn er verschillende opties om deze stijl voor u te laten werken:

  • Kies een gekleurde edelsteen in plaats van een diamanten middensteen

  • Als u een diamanten middelste steen nodig hebt, kies dan voor witte saffieren of gekleurde edelstenen voor de dubbele halo's

  • Kies een goedkoper ringmetaal zoals 14 karaat goud of witgoud

Is de Double Halo iets voor jou?

Als de dubbele halo eruitziet als een geschenk uit de hemel, dan zul je hem absoluut geweldig vinden voor je verlovingsring! Deze stijl trekt de aandacht op een elegante en tijdloze manier. En hoewel je nog steeds een flits van glamour krijgt, overdrijft de dubbele halo het niet.

Als je twijfelt tussen een halo-verlovingsring en toch iets extra's wilt: de dubbele halo is een dubbele dosis schittering voor de ultra-stijlvolle aanstaande bruid!

WINKELEN VOOR RINGEN

1 mensen dit artikel nuttig vonden

Was dit artikel behulpzaam?

Deel dit artikel:

Hoe u sieraden op internet kunt kopen

Hoe koop je een robijn voor je ring of hanger?

Waarom heb ik deze verlovingsring uitgekozen?

Titanium sieraden: alles over dit moderne alternatief

Sieraden van wolfraam: waarom ze steeds populairder worden

Witgouden sieraden: het metaal en zijn populariteit begrijpen

Artikelcategorieën

43 artikelen

103 artikelen

22 artikelen