Gepubliceerd op 11th Apr 2019
Gewijzigd op 7th Jun 2023
Tips voor het online kopen van sieraden
Dit is een handige gids voor het online kopen van sieraden. Ten eerste is het het beste om te bepalen wat u wilt dat uw sieraden doen. Wilt u ze op de voorgrond plaatsen? Wilt u ze complimenteren? Wilt u ze subtiel hebben?
Zijn uw sieraden geschikt voor de gelegenheid of het evenement waar u ze gaat dragen? Een sexy oversized choker is misschien perfect voor een avondje uit, maar misschien niet voor een formeel evenement.
Bepaal hoe lang u ermee wilt doen, hoe vaak u het wilt dragen en, nog belangrijker, hoeveel geld u eraan wilt uitgeven.
TIPS VOOR HET ONLINE KOPEN VAN SIERADEN
Costume jewelry, zowel gesigneerd als ongesigneerd, is een betaalbare manier om je look compleet te maken. Costume Jewelry kan voor een lage prijs worden gekocht en heeft een lange levensduur. We zien zelfs costume jewelry uit de jaren 20 die nog steeds in uitstekende staat zijn. Het mooie van costume jewelry is dat je het kunt gebruiken, er genoeg van kunt krijgen, het kunt wegleggen of weggeven en nog steeds waar voor je geld hebt.
Designerstukken kosten doorgaans iets meer, gaan iets langer mee en volgen meestal meer traditionele lijnen, zodat je ze meer dan een of twee seizoenen kunt dragen. Het is altijd het beste om je sieraden te kiezen op basis van je persoonlijke smaak, niet op basis van wat anderen zeggen dat je mooi zou moeten vinden.
Sterling Zilver is betaalbaar en zeer veelzijdig. Als u geen geld wilt uitgeven aan sterling, koop dan wat verzilverde stukken. Zilver is een must have voor elke garderobe! U kunt van sierlijk en delicaat tot groot en opvallend gaan. Het kan formeel of informeel worden aangekleed en is acceptabel voor elk evenement of elke gelegenheid.
Zorg ook voor wat vergulde stukken in je basisgarderobe. Sieraden van 10-14 karaat goud zijn misschien een beetje de beste keuze, omdat de sterkte van de sieraden betaalbaarder is en je waar voor je geld krijgt. Goud kan, net als zilveren sieraden , zowel formeel als informeel worden gedragen en is perfect voor een zeer stijlvolle look.
Bij het kopen van ringen kun je veel plezier hebben - de keuzes zijn wederom eindeloos, van groot en overweldigend tot sierlijk en vrouwelijk. De lengte en grootte van je vingers spelen een belangrijke rol in wat er goed uitziet. Bijvoorbeeld, lange dunne vingers zien er niet goed uit met enorme oversized ringen, maar bij een vrouw met lange, dikkere vingers zien ze er prachtig uit. Lange nagels? Korte nagels? het maakt allemaal een verschil. Speel en kijk wat je mooi vindt en wat er goed uitziet. Bepaal ook waar je deze ringen gaat dragen. Bijvoorbeeld, als je met fijne stoffen werkt, wil je geen ringen met scherpe randen die kunnen blijven haken. Je ringen maken ook deel uit van je totale statement.
Wanneer u kettingen koopt, zorg er dan voor dat u de maat van uw nek weet, zodat u een goede pasvorm krijgt. Dit is erg belangrijk bij online aankopen, omdat u dan niet de kans krijgt om het te passen. Als uw nek gemiddeld is, zal een ketting van 16 inch er geweldig uitzien, maar als u een wat grotere nek hebt dan gemiddeld, kan een ketting van 16 inch te strak zitten. Meet de lengte van enkele van uw favoriete kettingen die u al bezit. Dit geeft u een goede indicatie van welke lengte u verkiest. Operakettingen die langer zijn dan 30 inch zijn geweldig. Ze kunnen dubbel worden gewikkeld, geknoopt of wat uw fantasie ook maar te binnen schiet. Wanneer u gekleurde kettingen kiest, zorg er dan voor dat u een kleur kiest die bij uw huidskleur past. Het kan fantastisch bij uw outfit passen, maar als het niet bij uw huidskleur past of deze niet aanvult, kan uw look verloren gaan.
Bij het kopen van armbanden moet u beslissen waar u ze gaat dragen en hoe opvallend u ze wilt hebben. De beschikbaarheid van maat en vorm is eindeloos - u kunt gaan van grote bangle-armbanden tot sierlijke edelsteenarmbanden. Als het een slip-on-armband is, zorg er dan voor dat deze over uw hand past. Zorg ervoor dat u uw pols meet, want de pasvorm van een armband is erg belangrijk. Te groot en het ziet er slordig uit en kan zelfs afglijden. Te klein en het kan uw polsbeweging beperken.
Je handen zijn je expressieve gebied en velen van ons "praten met onze handen." (Ze zijn ook het kleinste deel van ons lichaam!) Probeer eens drie armbanden om één pols te dragen - het is een teken van kracht. Ze hoeven niet bij elkaar te passen, dus ga eropuit en doe eens iets anders. Vergeet niet om een sierlijk armbandje te dragen met je horloge.
Wanneer u oorbellen koopt, besef dan dat de vormen en stijlen eindeloos zijn - van hangers tot kroonluchters tot hoepels tot studs tot knopen. Er zijn materialen van emaille tot kralen tot edelstenen tot metaal tot hout. De grootte van de oorbellen is erg belangrijk voor de statement die u maakt. Hoe groter de oorbel, hoe opvallender en hoe meer ze in uw totale look worden opgenomen. Grote oorbellen zijn niet voor iedereen - afhankelijk van de grootte en vorm van uw gezicht kunnen ze eerder afleiden dan aantrekken. Experimenteer en ontdek wat het beste bij u past. Vergeet niet dat velen allergisch zijn voor de metalen die in kostuumjuwelen, gouden sieraden en zilveren sieraden worden aangetroffen. Sieraden zijn het beste voor mensen met een gevoelige huid bij het kopen van oorbellen.
Nog iets om te onthouden bij het kopen van oorbellen is dat kleine oorbellen je groter laten lijken en grotere oorbellen je kleiner laten lijken. Grote oorbellen kunnen je de indruk geven dat je 10 pond bent afgevallen! (We houden daar allemaal van) Kies iets dat in verhouding is tot je maat, maar de meeste vrouwen kunnen nikkel tot kwartjes zonder problemen dragen. Kies je oorbellen in de tegenovergestelde vorm van je gezicht - ze zullen meer complimenteren. Als je een rond gezicht hebt en ronde oorbellen draagt, zal je gezicht veel ronder lijken.
Je sieradenkeuzes zijn eindeloos - ongeacht je smaak, je voorkeuren, je afkeuren. Je kunt je look helemaal afmaken zoals jij dat wilt, met weinig moeite. Zorg er dus voor dat je een fashion statement maakt.
Goud
Goud, zolang de mensheid bestaat, is gezocht voor veel verschillende doeleinden. De geschiedenis heeft laten zien dat goud werd gebruikt als een uitdrukking van rijkdom en sociale status, terwijl de recente geschiedenis het gebruik van goud voor meer creatieve en artistieke redenen heeft laten zien.
Goud is veelzijdig en hoewel het voor veel verschillende doeleinden wordt gebruikt, is de meest voorkomende (en passende) functie te vinden in sieraden. Bij het kiezen van gouden sieraden, heeft de koper veel verschillende keuzes om te maken. Goud is verkrijgbaar in de kleuren wit, geel en rosé. Goud is ook verkrijgbaar in een assortiment van karaat (k). 24 karaat goud is de puurste vorm van goud, maar omdat dit gemakkelijk breekt, wordt goud meestal gemengd met koper, zink en nikkel om respectievelijk 9k, 10k, 14k, 18k en 22k te creëren. Gemengd met koper wordt goud duurzamer, maar verliest het wat van zijn glans.
Zilver
Zilver is een wit metaal dat zowel de hoogste elektrische als thermische geleidbaarheid van alle metalen heeft. Zilver wordt over het algemeen geproduceerd als bijproduct van de raffinage van goud, lood, koper en zink.
De geschiedenis heeft aangetoond dat zilver wordt gebruikt als een veelzijdig metaal, zowel in huis (bestek, kopjes en pennen) als in de industrie (munten, antibiotica en elektrische contacten). Het meest wijdverbreide gebruik van zilver dat ooit is gevonden, is in sieraden. Zilver is hard en moeilijk aan te tasten metaal, waardoor de drager zijn werk kan doen zonder zich zorgen te hoeven maken dat zijn kostbare sieraden kapotgaan. Zilver kan ook enorme hoeveelheden polijsten weerstaan en is moeilijk aan te tasten met chemische producten, wat nog een reden is waarom dit metaal populair is onder sieradendragers.
Een andere populaire reden voor mensen om zilver te dragen is de sterkte en duurzaamheid die het vertoont, waardoor zilver niet alleen in talloze vormen en maten kan worden gevormd, maar ook gemakkelijk kan worden gegraveerd. Hierdoor kunnen zilveren sieraden worden gegeven als cadeau voor belangrijke gelegenheden met het extra voordeel of het behouden van sentiment.
Platina
Platina is een grijswit metaal dat bestand is gebleken tegen corrosie. De geschiedenis heeft veel verschillende toepassingen voor platina laten zien (emissiecontrole-apparaten en valuta), maar de recente geschiedenis heeft laten zien dat platina voornamelijk wordt gebruikt bij het maken van fijne sieraden.
Platina is meer waard dan goud en zilver, maar is daarnaast ook duurzamer. Dit heeft er aanzienlijk toe bijgedragen dat platina meer waard is geworden.
Koop afgeprijsde edelsteen sieraden online
Edelstenen van over de hele wereld bieden de meest toonaangevende soorten diamanten; smaragd; robijn; en saffier zijn beschikbaar in de winkel of online. Om verschillende klanten te voorzien van de beste producten die hun verwachtingen overtreffen, streeft onze veilingsite ernaar om onze middelen van juweelexpertise te delen en beschikbaar te stellen aan onze gewaardeerde klanten.
Er zijn veel sites die edelstenen aanbieden, maar wij zijn gespecialiseerd in afgeprijsde edelsteensieraden en hebben een programma voor geverifieerde verkopers.
Om het voor kopers gemakkelijker te maken, hebben we sites gemaakt met natuurlijke en synthetische edelstenen.
Dit geeft de koper van de edelsteen meer vertrouwen en zorgt ervoor dat hij niet op het verkeerde been wordt gezet door beschrijvingen van edelstenen.
In feite, door zowel te informeren als tegelijkertijd de veiligheid van hun klanten te certificeren tijdens hun hele koopproces. Wij beloven onze klanten de beste online koopervaring te bieden: aangezien wij 100% goederen aanbieden tegen redelijke prijzen die andere online juweliers alleen maar kunnen wensen.
Bovendien, als u nieuw bent in het kopen van edelstenen, of gewoon een nieuwkomer in het online kopen, zal deze gids u helpen de beste edelstenen te vinden die aan uw behoeften voldoen. Als u al een ervaren koper bent, kunt u enkele nuttige tips ontdekken over hoe u onze websitetools kunt gebruiken om snel de edelsteen te vinden die u nodig hebt.
Als u een steen koopt om in een sieraad te zetten, moet u zich ervan bewust zijn dat niet elke klasse edelsteen perfect is voor elke set sieraden. Elke steen heeft een soliditeitsclassificatie. Sommige edelstenen zijn gewoon te elastisch voor een ring die dagelijks wordt gedragen. Niettemin kunnen sommige van deze stenen geschikt zijn voor sieraden die u af en toe draagt.
Een harde steen kan ook ideaal zijn voor sieraden, terwijl bijna elke steen geschikt is voor broches, oorbellen, hangers en spelden. Houd er ook rekening mee dat sommige steenzettingen steviger zijn dan andere. Het is dus belangrijk om de hardheidsclassificatie van de edelsteen die u overweegt te controleren, aangezien zeven door de mens gemaakte edelstenen verschillende sterktes hebben.
Als u een steen koopt om in een sieraad te zetten, hebt u misschien zelfs een edelsteen nodig in een "standaard" formaat om in een standaard sieraadzetting te passen. Als u een op maat gemaakte set laat maken, kan een goede juwelier een zetting voor elke massa van de steen genereren, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over gekalibreerde maten.
Het volgende belangrijke punt waar u rekening mee moet houden, zijn uw persoonlijke voorkeuren. Heeft u een favoriete edelsteen? Een favoriete kleur of vorm of bent u op zoek naar een jubileumsteen of geboortesteen? U moet weten naar wat voor soort edelsteen en sieraden u op zoek bent.
In zulke gevallen slaan we miljoenen stenen van een bepaald soort op, dus leren hoe u onze lijst sorteert bespaart u tijd. Zodra u hebt geïnvesteerd in een hoogwaardige steen, helpt de juiste verzorging u om ze meerdere jaren buiten te houden. De meeste van deze stenen zijn slijtvast en vereisen slechts af en toe schoonmaken.
Meestal hebben deze edelstenen speciale verzorging nodig, omdat ze gevoelig zijn voor temperatuurveranderingen, extreme blootstelling aan licht of chemicaliën. Bovendien bevatten sommige edelstenen, zoals opaal en andere hoogwaardige stenen, water en moeten ze worden beschermd tegen droge lucht.
Bovendien zijn slijpvorm en transparantie ook belangrijke factoren, vooral omdat ze ook kleur en glans inhouden. Gekleurde edelstenen worden op natuurlijke wijze gegradeerd op basis van de helderheidsschaal en onze edelsteenlijst zal de helderheidsclassificatie voor een bepaalde edelsteen bevatten. Over het algemeen is een edelsteen met geen waarneembare insluitsels ideaal.
Wij garanderen dat onze sieraden zijn zoals beschreven en wij bieden sieraden, Spectaculaire edelstenen, van smaragden en robijnen tot saffieren kunnen een prachtige kleurenpracht toevoegen aan elke sieradencollectie. Daarnaast zijn edelsteen sieraden een perfect cadeau voor een belangrijke gelegenheid
Hoogenergetische deeltjes en ultraviolet (UV) licht worden het meest gebruikt in hoogenergetische onderzoeksfaciliteiten die commercieel verkrijgbaar zijn.
Omdat synthetische diamanten een exclusieve combinatie van chemische stabiliteit, lage thermische groei en hoge optische helderheid in een grote spectrale serie hebben. Synthetische diamant werd de meest bekende substantie, met name voor gyrotrons en optische vensters in krachtige CO2-lasers. Zowel HPHT- als CVD-diamanten kunnen in stenen worden gesneden en er kunnen verschillende kleuren worden gecreëerd, zoals geel, groen, blauw, helder wit, oranje en bruin.
Over het algemeen zorgde de verschijning van synthetische diamanten op de markt voor grote zorgen in de handel in diamanten, als gevolg van enkele buitengewone spectroscopische hulpmiddelen en methoden die zijn ontwikkeld om de natuurlijke te onderscheiden van de synthetische diamanten. Hieronder vindt u de bijbehorende details over Chemical Vapor Deposition (CVD) en High-Pressure-High Temperature.
Synthetische diamanten worden gekweekt door CVD- en HPHT-technieken. Ze zijn meestal verkrijgbaar in blauw, geel en in mindere mate kleurloos (of wit). De gele tint komt van stikstofverontreinigingen in het geïndustrialiseerde proces, terwijl de blauwe kleur afkomstig is van boor. Andere tinten zoals groen of roze zijn ook haalbaar na synthese door bestraling.
Diamanten van edelsteenkwaliteit die in een laboratorium worden geproduceerd, kunnen fysiek, chemisch en optisch niet te onderscheiden zijn van de natuurlijk voorkomende diamanten. De gedolven traditionele diamant heeft doorgaans geautoriseerde, reclame- en toewijzingsmaatregelen genomen om zijn markt te beschermen tegen de veelbelovende aanwezigheid van door de mens gemaakte diamanten. Deze diamanten kunnen eminent zijn door spectroscopie in de ultraviolette, infrarode en röntgengolflengten.
Koop edelsteen sieraden
Geven synthetische door de mens gemaakte edelstenen u hetzelfde plezier als natuurlijke stenen? Laten we eens kijken naar de voordelen van beide.
Synthetische diamanten in sieraden of door de mens gemaakte creaties hebben een grote aantrekkingskracht op de algemene bevolking
Waarschijnlijk is uw huid groen geworden door het dragen van koperen sieraden. Er zijn echter verschillende sieradenmetalen die uw huid groen maken.
10th Jun 2019