Gepubliceerd op 22nd Oct 2019
Hoe kiest u de juiste kettinglengte?
Heb je ooit tijdens het zoeken naar kettingen de perfecte gevonden, maar was je er niet zo van onder de indruk toen je hem probeerde? Dat komt omdat niet elke ketting bij iedereen past. Hoewel je misschien dol bent op de aantrekkingskracht van een dramatische lange ketting, kan het je naar beneden halen of botsen met je figuur.
We durven te wedden dat je meerdere kettingen hebt die stof verzamelen. Dat komt omdat het vinden van de juiste ketting niet zo eenvoudig is als er eentje uitkiezen die er goed uitziet, hij moet ook goed voelen. Het doel van het dragen van een ketting is om je zelfverzekerd en stijlvol te voelen. Of het nu een erfstukketting, een choker of een parelketting is, elke ketting die je bezit, moet je prachtig complimenteren en flatteren.
Laten we alle aspecten op een rijtje zetten waar u rekening mee moet houden bij het kiezen van de meest flatterende lengte voor uw ketting.
Wat zijn de standaardlengtes voor kettingen?
Zoals elk modeaccessoire is sieraden zeer subjectief; wat er geweldig uitziet bij jou, ziet er misschien niet hetzelfde uit bij je vriend. En hoewel er een aantal standaardlengtes en regels zijn, zijn ze niet hard en vast, want uiteindelijk hangt het af van hoe je je erdoor voelt.
Hieronder ziet u de standaardlengtes van kettingen:
Collar Necklace: 14” lang, gedragen om de nek. Collar necklaces zien er het beste uit met lage, ronde hals of off-shoulder blouses, tops en jurken.
Choker ketting: 16” lang, zit strak om de nek en staat geweldig bij verschillende halslijnen. Je kunt een choker ketting eigenlijk met bijna elke top dragen, behalve een coltrui. Chokers zijn er in verschillende stijlen, van kant tot leer, en hebben vaak een delicate hanger.
Princess Necklace: 18” lang. Princess necklaces zitten zacht over het sleutelbeen en passen bij alles. Je zult meestal princess necklace lengtes vinden, omdat ze in verschillende stijlen verkrijgbaar zijn, een delicate uitstraling toevoegen en iedereen goed staan.
Matinee-ketting: 20-24", zit ergens tussen het sleutelbeen en de buste. Kralenkettingen zijn vaak verkrijgbaar in matinee-lengte om de ingewikkelde details te laten zien.
Opera-ketting: een lange, dramatische lengte van 28-36 inch die op de buste of een paar centimeter eronder valt.
Touwen en lasso's: 35-42", kunnen worden gewikkeld om een dubbele ketting rond de buste te creëren of tot aan de navel te laten hangen.
Verstelbare Lengte Kettingen: Een verstelbare ketting is een geweldig alternatief stuk om te dragen in verschillende lengtes en stijlen. Met een verstelbare ketting kunt u spelen met verschillende lengtes om de beste lengte voor u te vinden.
Hoe kiest u de beste kettinglengte?
Heb je al een ketting waar je helemaal weg van bent? Geweldig! Het is een goed idee om hem eruit te halen en de lengte ervan op te meten, want de kans is groot dat dit de beste lengte voor je is. Als je zin hebt om te experimenteren met verschillende kettinglengtes, kan het geen kwaad om verschillende lengtes te proberen om te zien welke het beste bij je past.
Houd daarnaast rekening met de lengte en breedte van je nek. Als je een lange en dunne nek hebt, zoals een zwaan, dan ziet een choker er stijlvol en gebalanceerd uit. Als je echter een kortere nek hebt, dan verlengt een matinee-ketting je nek. Of, als je de aantrekkingskracht van een choker mooi vindt, maar het gevoel hebt dat je letterlijk wordt gewurgd, kies dan voor een prinsessenketting. Als je toevallig items hebt die je liever niet wilt laten opvallen, zoals rimpels of vlekken, dan kun je ze met een lange ketting uit de schijnwerpers houden.
Er zijn nog meer factoren om te overwegen bij het kiezen van de juiste kettinglengte, waaronder lengte en gezichtsvorm. Laten we eens kijken hoe deze kenmerken uw keuze kunnen beïnvloeden.
Hoogte en figuur
Heeft je figuur invloed op hoe een ketting je staat? Zeker, maar dit betekent niet dat je de rest van je leven aan één kettinglengte vast moet houden. Dat gezegd hebbende, als je een lang bovenlijf hebt, zullen kettingen op verschillende plekken op je lichaam zitten. Als je daarentegen een kort bovenlijf hebt, kunnen heel lange kettingen zoals Opera's en Ropes je figuur overweldigen.
Hoewel langere vrouwen ervoor kunnen kiezen om langere kettingen te dragen, betekent dit niet dat kortere vrouwen dat niet kunnen. Het hangt er uiteindelijk van af hoe de ketting bij jou staat. Als je 1,55 m bent en je geweldig voelt met een prachtige Lariat, draag hem dan vooral.
Gezichtsvorm
Het laatste fysieke kenmerk waar u rekening mee wilt houden bij het kiezen van de juiste kettinglengte is uw gezichtsvorm. Of uw gezicht ovaal, vierkant, rond of hartvormig is, bepaalt welke kettinglengtes het meest flatterend voor u zijn. Hoewel de gezichtsvorm niet de enige beslissende factor is bij het kiezen van de juiste ketting, is het wel iets belangrijks om te overwegen. Hier zijn een paar richtlijnen om u te helpen een kettinglengte te kiezen op basis van uw gezichtsvorm:
Bij een ovaal gezicht staan verschillende kettinglengtes over het algemeen mooi.
Ronde gezichten zien er het beste uit in lange kettingen die een lang, afslankend effect creëren. Chokers accentueren de rondheid van een rond gezicht.
Chokers staan prachtig bij hartvormige, rechthoekige en vierkante gezichten, omdat ze de hoeken van deze gezichtsvormen verzachten.
Ook al volgt u deze richtlijnen voor het kiezen van de juiste kettinglengte, wat als uw outfit niet past bij de kettinglengte die het beste bij u past?
Garderobe en stijl
De laatste factor bij het kiezen van de juiste kettinglengte is om je stijl te overwegen. Wat draag je elke dag? Als je in de winter vaak coltruien draagt, kun je de kraag- en chokerkettingen beter overslaan. Kies in plaats daarvan voor lange kettingen, touwen en operakettingen, die perfect bij coltruien passen.
Als je vaak v-halsen draagt, kun je experimenteren met het dragen van prinsessenkettingen met unieke hangers. Over het algemeen is het slim om eerst je outfit te stylen en dan de ketting toe te voegen die het beste bij je outfit past. Als je echter net een nieuwe ketting hebt gekocht die je niet kunt wachten om te showen, kun je je outfit eromheen bouwen.
We hopen dat deze richtlijnen je helpen de perfecte kettinglengte te vinden, en vergeet niet dat er geen regels zijn als het gaat om iets waar je van houdt. Zelfs als de kettinglengte die je het mooist vindt deze standaarden tart, blijf dan bij wat je prettig vindt om te dragen, want je goed voelen is het belangrijkste ingrediënt voor een goede stijl.
Bekijk onze collectie met prachtige kettingen in verschillende stijlen, lengtes en hangers.