Gepubliceerd op 23rd Feb 2013
Opaal sieraden verkopen op de ouderwetse manier
Toen Opaal aan het begin van de eeuw in Australië werd ontdekt, duurde het weken om van de outback-opaalmijn naar een stad met een haven te gaan.
Opaalhandelaren of mijnwerkers reisden met paard en wagen en als ze een stad bereikten, gingen de meeste opalen naar Engeland. Het duurde dus 1 tot 2 maanden om een pakket op te halen.
opalen overzee.
Tegenwoordig hebben we het geluk dat het internet iedereen dichter bij elkaar brengt en de opaalmijn naar uw huiskamer brengt.
Maar het is nog niet zo lang geleden dat de verkoop van opalen een gewoonte werd om te reizen om je edelstenen te laten zien.
Veel opaalhandelaren hadden rugzakken vol met opalen en reisden van stad naar stad.
Creatieve sieraden maakten een catalogus voor de Olympische Spelen van 2000 in Sydney.
In 1999 bestonden er nog geen digitale camera's.
Elke foto moest worden verwerkt vanaf rolfilm. Dit was duur om te verwerken $1,00 per afbeelding en meestal moest de foto meerdere keren worden genomen om de opaal in goede kleur te laten zien
Kodak had het marktaandeel al voordat digitale camera's het fotograferen zo gemakkelijk maakten
De onderstaande afbeeldingen zijn scans van deze catalogus, gemaakt op basis van deze foto's. Onderaan staat een prijslijst van 18 karaat gouden opaalringen en gouden opaalhangers .
Een gids over het kopen van losse opalen voor sieraden. Doublets en triplets zijn perfect om sieraden mee te maken, maar er zijn factoren waar u op moet letten.
Opaal kan worden gesneden en gepolijst om in uw ring of hanger te passen
Edelstenen voor sieraden zijn altijd het populairst online
3rd Jan 2021