Topaas sieraden; geboortesteen van november
Topaas sieraden
Topaas is de geboortesteen van november. Geboortestenen hebben veel betekenis, schoonheid en kleur. Maar van de twaalf stenen is de steen voor de maand november de beste.
Als je een edelsteenverzamelaar bent, of zelfs een edelsteenliefhebber, weet je dat geen enkele set compleet is zonder de prachtige geboortesteen van november. Maar wat weet je eigenlijk over de geboortesteen van november?
De Topaas is de steen die symbool staat voor geboren worden in de maand november. Veel mensen gaan er altijd vanuit dat een Topaas gewoon een doorzichtige goudgele steen is, maar dat is niet altijd het geval. De geboortesteen van november kan in veel kleuren voorkomen, zoals blauw, lichtgroen en zelfs roze.
De naam Topaz komt eigenlijk van een Grieks woord dat schijnen betekent. Het gaf ook een hint van een implicatie van vuur. Grieken van vroeger vonden dat de geboortesteen van november hen daadwerkelijk kracht en sterkte gaf. Er werd gezegd dat Topaz bepaalde kwalen kon afweren, en zelfs een dood die nogal plotseling was!
Verzorging van Topaz-sieraden
Iedereen houdt van geboortesteen sieraden, maar hoe verzorg je een paar geboortesteen topaas oorbellen ? of topaas hangers , Er zijn bepaalde regels en richtlijnen die je tot in de puntjes moet volgen om het welzijn van je edelstenen te garanderen. Vergeet niet om je steen altijd af te vegen met een vuilvrij, zacht, nat stuk doek nadat je hem hebt gedragen. Door dit te onthouden, zorg je ervoor dat die prachtige glans nooit verdwijnt. Door je november geboortesteen in een klein, glad zakje te bewaren, voorkom je dat olie en vuil bij je steen komen.
Wanneer u uw geboortesteen sieraden draagt, zoals topaas hangers, zorg er dan voor dat u er alles aan doet om ze uit de buurt van zout water te houden. Vergeet niet dat zweet in principe zout water is, dus het is nooit een goed idee om uw sieraden te dragen wanneer u een verhoogde lichaamstemperatuur verwacht. Harde verbindingen en chemicaliën zoals chloor kunnen uw november geboortesteen beschadigen door de afwerking en glans ervan weg te eroderen.
Wasmiddelen zijn ook behoorlijk schadelijk en kunnen op dezelfde manier werken als chloor. Zorg ervoor dat u nooit haarproducten, zoals haarlak of haarglitter, gebruikt wanneer u uw november-geboortesteen draagt. Het is belangrijk dat u alle geuren en toiletartikelen aanbrengt voordat u uw edelstenen aanbrengt.
Hoewel het waar is dat de Topaz een edelsteen omringt en dus generaties lang mee kan gaan, is het altijd belangrijk om er voorzichtig mee om te gaan. Ze zijn erg duurzaam, maar kunnen breken als je er slecht mee omgaat. Het is ook erg belangrijk om je edelstenen en stenen gescheiden te houden als je ze opbergt. Laat nooit een steen een andere raken, omdat ze elkaar zouden kunnen krassen. Een geboortesteen van november is erg mooi, dus het is belangrijk om er goed voor te zorgen.
Sieraden zijn een belangrijke toevoeging aan uw kleding en een perfecte aanvulling op de algemene schoonheid van een individu. Het zijn geen eenvoudige objecten die worden gedragen om het uiterlijk van een persoon te verfraaien; ze geven veel meer aan de totaliteit van hun persoonlijkheid. Er gaat niets boven het dragen van een topaasring voor een speciale gelegenheid en fascinerende ogen naar u toe.
Van alle sieraden die wereldwijd worden gebruikt, is topaas altijd het mooiste en meest opvallende sieraad geweest dat u kunt bezitten.
Winkel voor Topaz-sieraden