Gepubliceerd op 10th Apr 2019
Waarom heb ik deze verlovingsring uitgekozen?
De zoektocht naar mijn verlovingsring was misschien wel een van de meest bittere zoektochten van mijn leven. Na alle opwinding van het feit dat de man van wie ik hou me ten huwelijk vroeg, wilden we iets vinden dat op passende wijze zou symboliseren aan de rest van de wereld dat we de rest van ons leven samen zouden doorbrengen, maar we hadden geen idee wat voor soort ring we wilden.
Om de ring te vinden, hebben we een overweldigend aantal internetsites doorzocht om te bepalen welke stijl ring we wilden. Er waren veel verschillende slijpvormen van diamanten en diverse edelstenen, allemaal prachtig, wat de zoektocht nog moeilijker maakte. Tussen de solitaire en princess cut diamanten, de smaragden en de robijnen, hadden we het moeilijk om te bepalen wat echt bij onze smaak zou passen. Wilden we een diamant die alleen lag, een diamant met een gekleurde edelsteen of meerdere diamanten? Vervolgens kwamen er nog meer vragen over waar de band van gemaakt zou worden. Moest het 9k of 18k goud zijn? Wilden we wit- of geelgoud?
Nadat het zoeken op internet ons een verscheidenheid aan slijpvormen en stijlen had opgeleverd, gingen we naar lokale juweliers om te zien hoe de verschillende diamanten, edelstenen en goud er in het 'echte leven' uitzagen. Er waren veel pasbeurten en, geloof het of niet, er moesten nog meer keuzes worden gemaakt. De juwelierszaak opende onze ogen voor de realiteit dat we misschien een bruidsset wilden kopen, niet alleen een verlovingsring. Toen realiseerden we ons dat we bijpassende oorbellen, kettingen, armbanden en hangers konden kiezen. Wilden we deze kopen? Zouden onze moeders of andere familieleden deze misschien willen hebben, zodat ze zich enigszins betrokken konden voelen bij ons grote moment? Of zouden we misschien kunnen overwegen om deze prachtige stukken als cadeau te geven aan ons bruidsfeest om te dragen op onze 'grote dag' om continuïteit te hebben tussen de sieraden die werden gedragen?
Elke aanstaande bruid verdient dat adembenemende moment dat bereikt wordt wanneer de ring die ze de rest van hun leven zullen dragen eindelijk gevonden is. Uiteindelijk vonden mijn verloofde en ik een website die een prachtige 18k geelgouden, prinses geslepen diamanten verlovingsring aanbood met 5 kleinere diamanten aan beide kanten van de grotere diamant. We ontdekten ook een bijpassende trouwring en prachtige oorbellen voor onze moeders om te dragen op onze speciale dag. Nu kunnen we met trots onze prachtige ring laten zien die onze liefde voor elkaar symboliseert. Maar we veranderden van gedachten
we hebben daadwerkelijk een opaal verlovingsring met diamanten gekocht en zijn er allebei blij mee