Gepubliceerd op 22nd Jan 2020

De Backdrop-ketting – Hoe je deze opvallende accessoire draagt

De backdrop-ketting Achtergrondkettingen zijn een basisaccessoire voor elegante evenementen, zoals bruiloften en ballroomdansen, om er maar een paar te noemen. Achtergrondkettingen zijn ongelooflijk ingewikkeld en ze voegen zo'n glinsterende touch van detail toe, zoals geen enkel ander accessoire.

Wat zijn backdrop-kettingen? Je hebt vast wel eens glamoureuze sterren ze zien dragen op de rode loper. Backdrop-kettingen zijn kettingen die je over de rug draagt, dramatisch laag hangend maar toch zichtbaar zijn van voren.

Wat maakt de backdrop-ketting zo'n echte blikvanger?

De meeste kettingen zijn alleen zichtbaar vanaf de voorkant. Maar waarom zou de achterkant niet mee mogen doen? Achtergrondkettingen introduceren een gedurfde nieuwe look: een oogverblindende ketting die de rug, bovenste borst en sleutelbeengebieden accentueert.

Kun je een backdrop ketting dragen voor elke gelegenheid? Hoe moet je een backdrop ketting stylen? Lees verder om erachter te komen!

De Backdrop-ketting: wat is het?

In tegenstelling tot de meeste kettingen is een backdropketting een lange, dramatische ketting die over de borst en rug wordt gedragen. Wanneer je jezelf in de spiegel aankijkt met een backdropketting, ziet het er van voren net zo uit als je andere kettingen. Draai je echter om, dan zie je dat de ketting prachtig langs je rug valt.

Achtergrondkettingen zijn vooral mooi tegen een open rug en voegen een sprankelende glans toe aan uw silhouet. Achtergrondkettingen zijn verkrijgbaar in een breed scala aan stijlen, kleuren en lengtes.

Waar komen backdrop-kettingen vandaan?
De backdrop-ketting

De geschiedenis van backdrop-kettingen

Als je de flamboyante glitter en glamour van de flapperkettingen uit de jaren 20 al geroken hebt, dan heb je het helemaal goed!

Tijdens de roing 20s verlegden ontwerpers voortdurend de grenzen van conventies en mode. We hebben art deco, bobkapsels en backdrop-kettingen aan hen te danken.

Dat komt omdat in de jaren 20 laag hangende, bungelende accessoires soepel overgingen in flapperjurken.

Met de geest van vrij bewegende sieraden, draaide het tijdperk van flappers en dansen om het combineren van evenwicht en gratie met persoonlijkheid en pit. De backdrop-ketting past prachtig bij de stijl en is door de jaren heen een tijdloos stuk geworden!

Achtergrondkettingen werden een hoofdbestanddeel voor bruidskleding en bruiloftsstijl. De ketting verbetert een bruidsjurk met een open rug op prachtige wijze. Door een achtergrondketting om je nek te hangen terwijl je een jurk met een open rug draagt, voeg je een element van onmiskenbare schoonheid toe.

De edelstenen die schitteren op een jurk met open rug voegen gratie en vrouwelijkheid toe aan een mooie bruid.

Van bruiloften en formele feesten tot een avondje uit voor dames, backdrop-kettingen verheffen vele verschillende outfitkeuzes. Klaar om je backdrop-ketting te stylen? Laten we eens kijken naar je opties.

Hoe je een backdrop-ketting stylet

Hoewel backdrop-kettingen een gewild accessoire zijn voor aanstaande bruiden, zijn ze niet exclusief voor bruidskleding. Als je een look wilt opfleuren, probeer dan een backdrop-ketting toe te voegen!

Bij het stylen van je backdrop ketting helpt het om na te denken over wat voor soort ketting je wilt dragen. Als je een backdrop ketting in gedachten hebt, heb je iets om mee te werken bij het stylen van je haar, accessoires en outfitkeuzes.

Het is slim om je outfit te bouwen rond je favoriete ketting. Hier is een nadere blik op de vijf populairste backdrop-kettingen. *Waarschuwing* Je wilt er misschien wel eentje van elk kopen als je ziet hoe mooi ze zijn!

De backdrop-ketting

5 populaire soorten backdrop-kettingen

1. Achtergrond Choker Ketting

De backdrop choker ketting combineert een choker ontwerp met een backdrop ketting. Als je een outfit met een lage halslijn draagt, dan kun je niet fout gaan met de backdrop choker ketting. Dit type backdrop ketting sieraden ontwerp voegt wat details toe aan een verder blote nek, en we denken dat je het geweldig zult vinden!

Stijltip: Om de focus op je backdrop choker ketting te leggen, draag je je haar in een opgestoken kapsel en denk je er niet eens aan om oorbellen te dragen. Je backdrop choker is een sterretje met deze look, laat haar het beste stralen.

2. Gelaagde achtergrondketting

In tegenstelling tot het ingetogen minimalisme van een choker backdrop ketting, hoe meer zielen hoe meer vreugd met een gelaagde backdrop ketting! Deze verbluffende arrangementen hebben twee of drie verbonden kettingsnoeren die dramatisch over de achterkant glijden. Een gelaagde backdrop ketting trekt de aandacht van mensen naar de ketting en je zult zeker een hoop complimenten en vragen over je verbluffende accessoire ontvangen! Als je van statement pieces houdt, dan heeft de gelaagde backdrop ketting jouw naam er helemaal op staan.

3. Achtergrondketting met alleen de achterkant

Hoewel backdrop-kettingen perfect zijn om de voor- en achterkant te versieren, zijn er ook backdrop-kettingen die alleen je rug bedekken. Deze stijl van de backdrop-ketting is meestal gereserveerd voor bruiloften, omdat ze vaak in de jurk zijn verwerkt, zodat je er de hele dag en nacht in kunt schitteren. Bovendien laat de backdrop-only-ketting ruimte over om bungelende oorbellen te dragen, wat de gratie en elegantie van je open rug trouwjurk afrondt.

4. Minimalistische en eenvoudige achtergrondketting

Een andere minimalistische stijl is om één enkele ketting te dragen. Als je van backdrop-kettingen houdt, maar geen stijl wilt die te sierlijk of gedetailleerd is, kies dan een eenvoudige. Deze schoonheden hebben doorgaans geen edelstenen in de ketting. In plaats daarvan zijn het eenvoudige variaties van zilver, goud of roségoud. Deze stijl van backdrop-ketting geeft je de mogelijkheid om een over het algemeen dramatische ketting op een eenvoudige, alledaagse manier te dragen.

5. Achtergrondkettingen gemaakt met edelstenen

Aan de andere kant van het spectrum staan backdrop-kettingen met verschillende edelstenen. Hallo, sparkle! Dit is een leuk accessoire dat uitgebreid en gedetailleerd is. En met zoveel prachtige edelstenen zijn de opties echt eindeloos voor hoe je een edelsteen backdrop-ketting draagt. Als je van een flair voor natuurlijke tinten houdt of een speciale voorliefde hebt voor edelstenen, dan is dit de backdrop-ketting voor jou!

Hoe kies je een backdrop-ketting?

Zoals je kunt zien, zijn backdrop-kettingen er in vele vormen, van minimaal tot extravagant. Je kunt een stijl geweldig vinden voor een bepaalde outfit en het haten voor een andere. De beste manier om te beslissen welke je wilt dragen, is door er plezier mee te hebben. Kies een paar stijlen die je leuk vindt en mix en match ze met verschillende outfits.

Eén ding is zeker: hoe je je backdropketting ook draagt of stylet, met deze opvallende ketting zul je zeker alle ogen op je richten!

WINKEL VOOR KETTINGEN

1 mensen dit artikel nuttig vonden

Was dit artikel behulpzaam?

Deel dit artikel:

Hoe u sieraden op internet kunt kopen

Tips voor het online kopen van sieraden

11th Apr 2019

Hoe u sieradenpoetsdoeken kunt kopen

Titanium sieraden: alles over dit moderne alternatief

Sieraden van wolfraam: waarom ze steeds populairder worden

Witgouden sieraden: het metaal en zijn populariteit begrijpen

Artikelcategorieën

43 artikelen

103 artikelen

22 artikelen