Moeten uw sieraden schoongemaakt worden?
Een van onze kopers schreef dit artikel over het kopen van twee diamanten ringen .
Ik heb gemerkt dat er zoveel juwelierszaken in het winkelcentrum en in de stad zijn die meer promotionele marketingtechnieken gebruiken om klanten te werven. Ik heb meer radiospots gehoord en heb meer advertenties in de lokale kranten gezien. Ik heb niet veel tijd besteed aan het bekijken van de aanbiedingen omdat we een kleine lokale familiewinkel bezoeken.
Het is zo makkelijk om een sieradenreiniger online te kopen omdat je geen dure commerciële reinigers nodig hebt voor je persoonlijke sieraden. Een op batterijen werkende reiniger zal perfect werken.
De laatste keer dat ik in het winkelcentrum was, was ik verrast om te zien dat de verkoopsters van een van de juwelierswinkels kleurrijke cadeauzakjes uitdeelden aan de mensen die langsliepen. Toen ik het gebied naderde, gaf een verkoopster me de zak en zei dat het een cadeau was. Er zat een potje sieradenreiniger in, evenals een zachte doek om je sieraden mee op te poetsen. De verkoopster legde uit dat ze de sieradenreiniger uitdeelden om het 25-jarig jubileum te vieren. Ik vroeg of de sieradenreiniger veilig was voor alle sieraden en de verkoopster verzekerde me dat elk stuk sieraden er beter uit zou zien na het schoonmaken. Er zaten instructies bij voor het gebruik van de sieradenreiniger.
In een ander deel van het winkelcentrum adverteerde een andere juwelierszaak dat ze je ringen gratis zouden onderzoeken en schoonmaken. Er stonden verkoopsters in het winkelcentrum die mensen uitnodigden om binnen te komen voor de reiniging en het onderzoek. Ik dacht dat dit een goed idee zou zijn, omdat mijn diamanten al een tijdje niet waren gecontroleerd. De verkoopster nam mijn diamanten ringen aan en legde ze in de reiniger. Ze zeiden dat het ongeveer 10 minuten zou duren en dat ik kon rondkijken terwijl ik wachtte. Ze hadden prachtige stukken in de kasten, maar ik was niet op zoek naar sieraden.
Toen de verkoper mij mijn diamanten ringen teruggaf, was ik onder de indruk van hoe erg ze schitterden. Ik had niet gemerkt hoe hard ze schoongemaakt moesten worden. De verkoper gaf mij een voorraad schoonmaakdoekjes voor sieraden, die gebruikt kunnen worden om uw horlogebandjes en andere onderdelen die u niet nat wilt laten worden, chemisch te reinigen.
Ik was naar het winkelcentrum gekomen om een verjaardagscadeau voor een vriend uit te zoeken en ik was twee marketingtrucs voor juweliers tegengekomen. Er was een kleine kiosk die horloges met unieke bandjes verkocht. Dit leek een perfect cadeau voor mijn vriend. De horloges waren in de aanbieding en bij elke aankoop gaven ze flessen sieradenreiniger.
Ik heb nog nooit sieradenreiniger gehad en in één dag had ik er twee flessen van, samen met schoonmaakdoekjes. Eén voor zilveren en één voor gouden sieraden. Ik besloot dat ik de schoonmaakdoek voor horlogebandjes zou toevoegen aan het cadeau van mijn vriend.
Vindt u onze blogs leuk? Meld u aan voor e-mailmeldingen
Onze prachtige sieraden