Gepubliceerd op 29th Jan 2020

Miskraam sieraden – Doordachte cadeaus voor een moeilijke tijd

Miskraam sieraden Doordachte cadeaus voor een moeilijke tijd Er zijn bepaalde ontberingen die alleen een moeder kan begrijpen, en een daarvan is een miskraam. Het verliezen van een kind is een vreselijk verlies en het verdriet dat volgt is iets dat voor altijd blijft.

De pijn van het verliezen van een kind is ondraaglijk en niets kan het verlies van een kind vervangen. Geliefden voelen zich misschien hulpeloos en onzeker over hoe ze hun steun op een gevoelige en doordachte manier kunnen bieden. Een doordachte manier om de kostbare ziel te herdenken is met een sympathiegeschenk.

Sympathiegeschenken zijn een persoonlijke manier om uw liefde en steun te tonen in een moeilijke tijd. U bent misschien huiverig om een geschenk te geven in zulke moeilijke tijden. Echter, een zorgvuldig geselecteerd miskraamgeschenk herdenkt het kind in iets dat de moeder voor altijd kan dragen. Het laat haar ook zien dat u er bent met volledige liefde en steun.

Weet u niet zeker hoe u verder moet? Hier zijn enkele doordachte en gevoelige tips voor het geven van miskraamjuwelen.

Is het gepast om sieraden te geven bij een miskraam?

Ten eerste moet je nadenken of een cadeau een goede keuze is. Het belangrijkste om over na te denken is of het cadeau goed ontvangen zal worden. Het laatste wat je wilt doen is onrust veroorzaken in deze pijnlijke tijd. Als je niet dicht bij de familie staat, kun je overwegen om een condoleancekaart te gebruiken in plaats van een cadeau. Als het iemand is die je wel kent of een familielid, dan is miskraamjuwelen passend en attent.

Maar zelfs als je dicht bij iemand staat die een miskraam heeft gehad, wil diegene er misschien niet openlijk over praten of er de aandacht op vestigen. Dat is normaal en je moet hun voorbeeld volgen. Als je besluit om een cadeau te geven, zal dat dan goed ontvangen worden? Als je het niet zeker weet, vraag dan advies aan de betrokken familieleden.

Wanneer moet je een cadeau geven bij een miskraam?

In moeilijke tijden zijn geschenken bijna altijd welkom. En hoewel een geschenk het verlies van een miskraam niet zal helen, zal het uw medeleven en medeleven tonen. En het allerbelangrijkste is dat het zal laten zien dat u er voor uw vriend of geliefde bent tijdens een van de moeilijkste tijden van hun leven. Een geschenk zal de pijn niet helen, maar het zal het verzachten en het kind eren.

Het is ook belangrijk om rekening te houden met de timing. Je wilt het cadeau niet te vroeg geven, als het nieuws nog een schok is. En je wilt niet te lang wachten en het risico lopen dat wonden weer opengaan. Het is slim om een miskraamcadeau te geven binnen de eerste paar weken nadat je het weet. Gebruik altijd je beste oordeel op basis van de relatie die je hebt met de moeder en hoe zij omgaat met het verlies.
Miskraam sieraden Doordachte cadeaus voor een moeilijke tijd

Doordachte soorten miskraamsieraden

Wat moet je geven als miskraamcadeau? Er zijn verschillende doordachte cadeaus, maar sieraden zijn een eeuwigdurend cadeau dat een vrouw langdurig kan dragen om haar kind te herdenken. Miskraamsieraden eren en herdenken het verloren kind. Veel items hebben aangepaste gravures en ruimte voor personalisatie. Hier zijn enkele van de meest doordachte en zorgzame soorten miskraamsieraden:

Op maat gemaakte gegraveerde sieraden

Als u een speciale boodschap wilt delen, bieden gegraveerde sieraden een mooie ruimte om deze te delen. Gegraveerde sieraden kunnen met de hand worden geschreven of gepersonaliseerd om een speciale boodschap toe te voegen.

Doordachte citaten

Als u geen troostende woorden kunt vinden, maar toch een attente boodschap wilt toevoegen, kies dan een betekenisvolle quote. Quotes hebben een manier om te zeggen wat we vaak niet kunnen verwoorden. Een sieraad met een betekenisvolle quote is een bijzonder attent medelevengeschenk. Enkele van de meest speciale quotes voor miskraamjuwelen zijn:

  • Voor altijd in mijn hart

  • Altijd in mijn hart

  • Ter nagedachtenis aan mijn engel

  • Moeder van een engel

  • Onze engel

  • Kostbaar kleintje

  • Voetafdrukken in ons hart

  • Onze kostbare baby

  • Ik draag jouw hart in het mijne

  • Ik houd je in mijn hart

  • Te mooi voor de aarde

  • Tot we elkaar weer zien

Engelen en vleugels

Een van de meest voorkomende thema's voor miskraamjuwelen zijn engelen en vleugels. De onschuld van een kind wordt vaak vergeleken met engelen. Deze verbinding staat voor banden met spiritualiteit, religie en de hemel. Miskraamjuwelen met engelen en vleugels bevatten meestal een engel, een vleugel of een bedel.

Voetafdrukken en handen

Een waardevolle manier om een verloren kind te herdenken is met op maat gegraveerde hand- en voetafdrukken. Populaire sieraden zijn voetafdrukken ingesloten in een hart of een handafdruk met een citaat.

Armbanden en kettingen ter bewustwording van miskramen

Een ander attent cadeau is een bewustzijnscharme voor zwangerschap en babyverlies. Deze items zijn linten in blauw en roze die vaak bijpassende accent-edelstenen hebben. Bewustzijnshangers hangen aan een ketting of kralenarmband.

Natuurlijke ontwerpen

Kinderen belichamen onschuld en puurheid, en als er eentje wordt meegenomen is dat onbeschrijfelijk tragisch. Als iemand zich ongemakkelijk voelt om over zijn of haar miskraam te praten, bieden natuurlijke ontwerpen gevoelige discretie. Deze items hebben natuurlijke elementen die het verlies van een kind symboliseren zonder het direct te laten zien. Prachtige ontwerpen zijn onder andere rozenknopringen, met een kleine ontluikende roos, en kettingen met vlinder- of libellenhangers in de vlucht.

Miskraamcadeaus die je moet vermijden

In tijden van groot verlies is het belangrijk om te overwegen welke geschenken ongevoelig overkomen. Je wilt iemand nooit iets geven dat zijn of haar pijn of verdriet verergert. Daarom zijn dit geschenken die je zorgvuldig moet overwegen of helemaal moet vermijden:

Religieuze artikelen

U moet goed nadenken over de religieuze overtuiging van de ontvanger voordat u religieuze sieraden cadeau doet. Bijvoorbeeld, gevleugelde engelen kunnen respectloos zijn voor een atheïst. Gebruik uw gezond verstand en als u het niet zeker weet, kies dan een seculier cadeau om het zekere voor het onzekere te nemen.

Bloemen

Je zou kunnen denken dat je het veiligst bent om bloemen te geven tijdens een verlies. Hoewel bloemen een overvloedig symbool zijn van leven en uitbundigheid, zijn ze tijdelijk. Bloemen zijn prachtig, maar na verloop van tijd sterven ze. Dit kan een trigger zijn voor pijn die je niet wilt aanwakkeren. Daarom is het het veiligst om bloemen te vermijden en geschenken te kiezen die een lange levensduur hebben. Als je twijfelt, kies dan een attent condoleancekaartje of miskraamjuwelen. Op deze manier bied je iets materieels aan waar de moeder altijd naar kan kijken in tijden van verdriet.

Een miskraam is een van de meest persoonlijke en moeilijke momenten die iemand kan meemaken. Daarom is het belangrijk om zorgvuldig na te denken bij het kiezen van een cadeau. Als je ooit twijfelt, kun je het beste er voor je vriend of geliefde zijn.

WINKEL VOOR SIERADEN

1 mensen dit artikel nuttig vonden

Was dit artikel behulpzaam?

Deel dit artikel:

Het verschil tussen sterling zilver en 925 zilver

Zilver is glanzend, helder en werpt die kenmerkende metaalachtige glans die we allemaal kennen en waar we van houden. Weet jij wat het verschil is tussen sterling zilver en 925 zilver?

Waarom sieraden de huid groen maken en tips om dit te voorkomen

Waarschijnlijk is uw huid groen geworden door het dragen van koperen sieraden. Er zijn echter verschillende sieradenmetalen die uw huid groen maken.

10th Jun 2019

Het verschil tussen roségoud, witgoud en Black Hills-goud

Wat ooit een markt was die voornamelijk uit geelgouden sieraden bestond, heeft zich ontwikkeld tot een markt met verschillende kleuren en nu zien we een enorme hausse in roségouden sieraden.

12th Sep 2019

Titanium sieraden: alles over dit moderne alternatief

Sieraden van wolfraam: waarom ze steeds populairder worden

Witgouden sieraden: het metaal en zijn populariteit begrijpen

Artikelcategorieën

43 artikelen

103 artikelen

22 artikelen