Gepubliceerd op 30th Sep 2019

Prachtige “Something Blue” sieraden ideeën voor je trouwdag

Mooie, iets blauwe sieradenideeën voor uw trouwdag Voel je je somber over het vinden van je 'iets blauws'? Wij zijn er om wat kleur te brengen op je grote dag! Er zijn bepaalde tradities die nooit uit de mode raken, vooral die met trouwklokken. De behoefte om 'iets ouds, iets nieuws, iets geleends, iets blauws en een sixpence in je schoen' te hebben, komt van een Oud-Engels rijmpje dat bedoeld is om aanstaande bruiden geluk en bescherming te brengen.

Is het niet verbazingwekkend hoe een eenvoudig rijmpje miljoenen bruiden ertoe heeft bewogen de traditie door de eeuwen heen voort te zetten? In wezen worden deze vier items gewaardeerd als tekenen van fortuin en geluk. De sixpense is een extra bonus die bedoeld is om rijkdom en welvaart uit te nodigen. Als zodanig hebben bruiden de traditie in ere gehouden en elk item in hun bruidskleding en boeketten verwerkt. Moet je deze folklore letterlijk nemen? Niet per se, maar het is absoluut een eeuwenoude traditie en een leuke manier om je bruidslook op te fleuren met elementen uit het rijmpje.

Terwijl de meeste vrouwen nieuwe trouwjurken dragen, kiezen sommigen ervoor om de "something old" te gebruiken als familie-erfstuk of als vintage sluier. Elk item is voor interpretatie vatbaar, maar de meeste bruiden blijven steken bij het vinden van de juiste "something blue".

Waarom zou je iets blauws dragen?

Maak je geen zorgen, wij hebben unieke ideeën voor iets blauws sieraden om te dragen op je trouwdag. Je vraagt je misschien af: "waarom blauw?" Nou, blauw is de kleur van liefde, trouw en puurheid. Daarom dragen bruiden vaak blauwe kousenbanden. Sommige bruiden kiezen ervoor om het blauw in hun bruidsboeket te verwerken, inclusief poederblauwe hortensia's. Als deze opties niet voor jou werken, of niet in je kleurenschema passen, dan is het dragen van iets blauws sieraden een geweldige optie! Zeker gezien het feit dat er zoveel prachtige blauwe edelstenen zijn! Laten we de beste iets blauws sieraden voor je trouwdag verkennen.

Waarom sieraden geweldig werken als uw 'iets blauws'

Het mooie aan het kiezen om sieraden te dragen als iets blauws is dat je een prachtig accessoire hebt dat je voor altijd kunt dragen. Veel ideeën voor iets blauws kun je niet langer dragen dan je trouwdag. Met een blauw sieraad kun je echter elke dag van je speciale dag genieten. En als laatste kun je je iets blauws sieraad doorgeven als een geliefd erfstuk aan toekomstige generaties.

Neem een voorbeeld aan Meghan Markle's boek, die de aquamarijn ring van prinses Diana droeg als haar 'iets blauw' op haar bruiloft. En maak je geen zorgen, je hoeft geen 'iets blauw' sieraad te kiezen dat je prachtige verlovingsring zal overschaduwen. Er zijn genoeg 'iets blauw' sieraden ideeën, dus laten we er meteen mee aan de slag gaan!

Ideeën voor sieraden van Something Blue

Hier zijn onze ideeën voor blauwe sieraden die de symboliek en traditie eer aandoen en tegelijkertijd een vleugje kleur toevoegen aan uw trouwoutfit.

Een Something Blue saffier ketting

Saffieren zijn prachtige edelstenen die diamanten en andere kleurloze stenen prachtig complimenteren. Hang een vrouwelijke saffierclusterketting om je nek, of draag een delicate ketting met een saffierhanger.

Mooie, iets blauwe sieradenideeën voor uw trouwdag

Statement oorbellen van Something Blue

Als je helemaal weg bent van oorbellen , accentueer dan je flair en stijl met blauwe statement oorbellen. Deze zullen dienen als een prachtig middelpunt zonder af te leiden van je jurk. Statement oorbellen zijn uniek, trendy en geweldig om te personaliseren omdat je kunt kiezen uit zoveel prachtige edelstenen zoals turquoise, saffier en lapis lazuli.

Een armbandenset of tennisarmband

Armbanden zijn het perfecte accessoire omdat ze minimaal, delicaat zijn en je andere accessoires niet overheersen. Kies een simpele tennisarmband met felblauwe saffieren, of combineer met je trouwring en draag een diamanten en saffieren armbandset.

Een blauwe cocktailring

Als je niet verlegen bent om meerdere ringen te dragen op je trouwdag, dan is deze voor jou! Het dragen van een oversized ietsblauwe cocktailring is een echte blikvanger en een geweldige manier om je trouwlook persoonlijkheid te geven. Bovendien kun je de rest van je outfit gemakkelijk combineren met de tint van je blauwe ring. Als je bruiloft felle kleuren heeft, kies dan een diep verzadigde cocktailring. Als je de voorkeur geeft aan subtiliteit, dan zijn lichte edelstenen zoals aquamarijn en blauwe topaas een uitstekende keuze.

Blauwe Topaas Sieraden

Over blauwe topaas gesproken, deze stralende edelsteen past bij bijna elk sieraad en wordt gekoesterd als symbool van liefde en eerlijkheid. Wij zijn dol op blauwe topaas omdat het een ingetogen elegantie biedt die precies de juiste dosis blauw toevoegt aan uw ensemble. Kies een minimalistische blauwe topaas armband, blauwe topaas statement oorbellen, eenvoudige topaas oorbel studs of een ketting met een blauwe topaas hanger.

Meng het met parels

Als blauw niet jouw favoriete kleur is, kun je altijd een blauwe steen mengen met lichte accenten zoals elegante parels. Een populair idee is om parels te combineren met saffieren of blauwe topaas, wat helpt om de helderheid van je "iets blauws" in balans te brengen met een ultra-classy en strak accessoire. In principe is het blauw niet zo dat het op de voorgrond treedt, maar dat het een ondersteunend karakter heeft voor de andere stenen of accessoires.

Een Pavé-band

Als je geboortesteen toevallig blauw is, waarom zou je je trouwring dan niet personaliseren met een saffier en diamanten pavé band? Dit is een unieke manier om een persoonlijke touch aan je verlovingsring toe te voegen zonder deze te overheersen.

Een vintage broche of haarspeld

Ons laatste idee vinkt twee vakjes op je lijst aan: iets ouds en iets blauws. Als je een familie-erfstukbroche of haarspeld hebt, kun je dit speciale item gemakkelijk opnemen in je trouwdag door de broche aan het lint van je boeket toe te voegen. Of je kunt een pluk van je haar vastzetten met iets blauws! Voila! Zelfs als je geen vintage familie-erfstuk hebt met een blauwe steen erin, kun je kringloopwinkels en antiekwinkels afstruinen voor het perfecte item.

Met zoveel mooie ideeën voor iets blauws sieraden, welke kies jij? De waarheid is dat je met geen van beide de mist in kunt gaan, want elk voegt symboliek toe aan je trouwdag, nodigt positieve energie uit en eert een mooie en romantische traditie die jullie eeuwige liefde viert.

WINKELEN VOOR SIERADEN

1 mensen dit artikel nuttig vonden

Was dit artikel behulpzaam?

Deel dit artikel:

Hoe u sieraden op internet kunt kopen

Tips voor het online kopen van sieraden

11th Apr 2019

Hoe u sieradenpoetsdoeken kunt kopen

Titanium sieraden: alles over dit moderne alternatief

Sieraden van wolfraam: waarom ze steeds populairder worden

Witgouden sieraden: het metaal en zijn populariteit begrijpen

Artikelcategorieën

43 artikelen

103 artikelen

22 artikelen