Gepubliceerd op 4th Nov 2019
Gewijzigd op 24th Sep 2024
Top 13 Verschillende Soorten Armbanden – Alles Wat Je Wilt Weten
Armbanden zijn een van de meest modieuze accessoires die je met elke outfit kunt combineren. Van kantoor tot een avondje uit met vriendinnen, armbanden passen bij elke look. Ze zijn er in verschillende stijlen en kleuren, en zoals veel sieraden heeft elk type armband zijn eigen speciale betekenis. Van armbanden voor zakelijke casuals tot armbanden voor speciale gelegenheden, tot vriendschapsarmbanden en bedels, er is een armbandontwerp voor iedereen! Hier is een blik op 11 van onze favoriete verschillende soorten armbanden.
1. Bevestigingsarmbanden
Bevestigingsarmbanden zijn ideaal voor bijna iedereen! Dit type armbandontwerp heeft een zin die in de sieraden is verwerkt. Wat bevestigingsarmbanden zo speciaal maakt, is dat ze een persoonlijke uitdrukking bevatten die dicht bij het hart wordt gedragen. Is er een zin die u in moeilijke tijden tegen uzelf herhaalt? Of is er misschien een datum met een bepaalde betekenis aan verbonden? Tijd om uw bevestigingsarmband te personaliseren.
Of ze zijn geweldige cadeaus voor die ene speciale persoon! Of je nu een verjaardag viert of je jubileum wilt vieren door je geliefde een affirmatiearmband te geven, de opties zijn eindeloos!
2. Armbanden
Niets is zo jingly als de kenmerkende sound bangles. Draag er een op zichzelf, stapel er meerdere in een armparty of maak een avondjurk compleet met glitzy bangles. Hoe je ze ook draagt, ze voegen zeker een vleugje pit toe aan je leven.
Het unieke aan bangles is dat ze geen sluiting of sluiting hebben. In plaats daarvan schuif je je hand gewoon door de bangle en zit hij losjes om je arm.
Bangle-armbanden zijn er in verschillende metalen en materialen, waaronder sterlingzilver, goud en jade. En hoewel sommige mensen het niet fijn vinden dat ze om de pols glijden, is het echt het bepalende kenmerk van een bangle-armband.
3. Kralenarmbanden
Het dragen van een kralenarmband is een leuke kans om een vleugje kleur toe te voegen aan je look. Dat komt omdat kralenarmbanden zijn geregen met een verscheidenheid aan felle en kleurrijke kralen, waaronder rozenkwarts, tijgeroog of lapis lazuli. Het is een leuke, unieke armband die een assortiment aan kleurrijke kralen kan bevatten, of een vloeiende voortzetting van dezelfde prachtige edelsteen. Het resultaat is een felle, kleurrijke statementarmband die je kunt mixen en matchen met andere sieraden.
4. Kettingarmbanden en bedels
Kettingarmbanden zijn kleine ovalen, of lussen, die aan elkaar zijn gelinkt om een armband te vormen. Het is een eenvoudig, vloeiend ontwerp dat een klassieke look creëert. Een van de meest unieke dingen aan het dragen van kettingarmbanden is dat je opties hebt: draag de ketting alleen of bevestig bedels om een bedelarmband te maken. Wat ons brengt bij onze volgende armband:
Traditionele bedelarmbanden hebben een ketting met bedels eraan. Tegenwoordig zijn er zelfs bedelarmbanden die helemaal uit bedels bestaan. Stel je voor dat je de bungelende bedels aan elkaar koppelt in plaats van ze aan een ketting te bevestigen. De grenzen van creativiteit met bedelarmbanden zijn eindeloos, wat betekent dat je een bedelarmband hebt die helemaal uniek is voor jou. Hoe bijzonder!
5. Manchetten
Manchetten lijken op armbanden, behalve dat ze een opening hebben die het ene uiteinde van het andere scheidt, zoals een manchet van een overhemdmouw. Een ander verschil is dat ze dicht op je huid zitten en niet verschuiven zoals armbanden dat doen. Je kunt manchetarmbanden om je pols dragen, of je kunt je innerlijke Cleopatra kanaliseren en er een om je bovenarm dragen voor een exotische look.
6. Vriendschapsarmbandjes
Vriendschapsarmbanden zijn een gepersonaliseerd accessoire dat gedeeld wordt door twee vrienden. Hoewel alle soorten armbanden een prachtige toevoeging zijn aan je sieradencollectie, stralen vriendschapsarmbanden een energie van liefde en verbinding uit. Het idee achter vriendschapsarmbanden is om twee bijpassende armbanden te vinden en er een cadeau te doen aan je beste vriend. Wanneer jullie allebei je vriendschapsarmband dragen, denken jullie aan elkaar en voelen jullie je verbonden, zelfs als jullie mijlenver uit elkaar zijn!
7. Edelsteenarmbanden
Amethist, citrien en saffieren, oh my! Edelsteenarmbanden zijn absoluut prachtig en kunnen worden gemengd met meerdere edelstenen of worden geïsoleerd tot één type edelsteen met accentuerende metalen. Ze zijn bijzonder attente verjaardagscadeaus. Dat komt omdat elke verjaardagsmaand een geboortesteen heeft. Heb je moeite met het kiezen van een verjaardagscadeau voor je beste vriendin? Verras haar dan met een edelsteenarmband met haar geboortesteen! Maar laat geboortestenen je niet voor de gek houden en denk niet dat je alleen edelsteenarmbanden kunt dragen die passen bij je geboortemaand. Heb je een favoriete edelsteen? Waarom draag je die niet met een aardse, boho-chique edelsteenarmband ?
8. Parelarmbanden
Als een van de meest klassieke looks aller tijden, zijn parels een subtiel maar elegant accessoire dat zowel formeel als informeel kan worden gedragen. Of u nu naar een vergadering op kantoor gaat of naar een restaurant voor een eerste date, u kunt niet fout gaan met een tijdloze parelarmband . De parelarmband balanceert verfijning en moeiteloze stijl en is werkelijk ongeëvenaard in termen van schoonheid en klasse.
9. Schuifarmbanden
Slider-armbanden zijn een functionele optie voor degenen die moeite hebben met het vinden van de juiste maat armband. Wat is een slider-armband ? In principe is dit een armband voor iedereen en iedereen, omdat hij verstelbaar is. De sluiting schuift heen en weer, waardoor het makkelijker dan ooit is om ervoor te zorgen dat uw armband goed past en om uw pols blijft zitten.
10. Tennisarmbanden
Laat de naam je niet misleiden: tennisarmbanden zijn niet alleen voorbehouden aan professionele tennissers. Ze hebben echter wel hun naam te danken aan een beroemde tennisster die een voorheen zo genoemde "eternity"-armband droeg tijdens een tenniswedstrijd. Midden in de wedstrijd vroeg ze om een time-out om haar armband te zoeken die tijdens de wedstrijd was afgevlogen. Vanaf dat moment werd de eternity-armband bekend als de tennisarmband.
Tennisarmbanden worden meestal gemaakt met diamanten, daarom worden ze door velen gedragen en geliefd. Of je nu een atleet bent of niet, is irrelevant, want tennisarmbanden zijn een onmisbaar sieraadaccessoire voor iedereen. Waar je je tennisarmband ook draagt, je zult zeker de aandacht trekken!
11. Polshorloge armbanden
Wilt u er modieus uitzien en altijd op tijd zijn? Dan hebt u een polshorloge-armband nodig. Dit hybride accessoire is zowel een armband als een horloge, en combineert stijl en functionaliteit. Veelzijdigheid is de overwinning! Met een polshorloge-armband bepaalt u zelf wanneer u modieus te laat komt en wanneer u op tijd arriveert. Hoe dan ook, u arriveert altijd in stijl.
Van de glitter en glamour van een avondje uit tot het opfleuren van je kantooroutfit, armbanden geven je de kans om elke look te voorzien van accessoires. Nu je alles weet over de verschillende soorten armbanden, kun je plezier beleven aan het mixen en matchen!
Klaar om armbanden te shoppen tot je erbij neervalt? Perfect!
WINKEL VOOR ARMBANDEN